Тантанали маросимда бир қатор вилоятлар ҳокимлари ҳамда Тошкент шаҳар ҳокими Шавкат Умурзаковга юксак давлат мукофотлари топширилди.
Тошкент шаҳар ҳокимлиги жамоаси барча мукофотланганларни ушбу юксак эътироф билан самимий муборакбод этиб, Ватанимиз равнақи ва халқимиз фаровонлиги йўлидаги масъулиятли фаолиятларида муваффақиятлар тилайди.
Шавкат Буранович, Сизнинг раҳбарлигингизда пойтахтимиз янада ривожланиб, янги ютуқ ва марраларга эришишига ишонамиз.
25-август куни Сергели тумани Вазиятлар марказида Тошкент шаҳар ҳокимининг ўринбосарлари Алишер Дусмухамедов ва Дурдона ...
2026/2027-ўқув йилидан бошлаб Тошкент шаҳрида жойлашган олий таълим ташкилотларида биринчи сменадаги ўқув машғуло...

At a solemn ceremony, high state awards were presented to a number of regional hokims and Tashkent City Mayor Shavkat Umurzakov.
The team of the Tashkent City Administration sincerely congratulates all the awardees on this high recognition and wishes them success in their responsible activities for the prosperity of our Motherland and the well-being of our people.
Shavkat Buranovich, we are confident that under your leadership our capital will develop further and achieve new successes and milestones.
27.08.2026, 16:56
A seminar-training for school directors was held i...
On August 25, a seminar-training for directors of general education schools was held at the Situation Center of Sergeli ...
27.08.2026, 16:39
Starting from the 2026/2027 academic year, first-s...
🔰This arrangement is aimed at the effective organization of traffic flows in the capital, reducing the load on t...