Бугун Халқ қабулхонасида учта қабул бўлиб ўтади
Эслатиб ўтамиз, бугун — 4 сентябрь куни Халқ қабулхонасида Тошкент шаҳар ҳокимлиги раҳбарияти иштирокида навбатдаги қабуллар ташкил этилади.
10:00–12:00
Раҳимова Дурдона Шукуруллаевна — Тошкент шаҳар ҳокимининг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
Мўминов Обиджон Одилович — Тошкент шаҳар ҳокимининг ўринбосари, Уй-жой коммунал хўжалиги бош бошқармаси бошлиғи
15:00–17:00
Худайбергенов Даулетияр Бахтиёрович — Тошкент шаҳар ҳокимининг молия-иқтисодиёт ва камбағалликни қисқартириш масалалари бўйича биринчи ўринбосари, Тошкент шаҳар иқтисодиёт ва молия бош бошқармаси бошлиғи

Three receptions will be held today at the People’s Reception Office
We remind you that today — September 4 — the next receptions will be organized at the People’s Reception Office with the participation of the leadership of the Tashkent City Administration.
10:00–12:00
Durdona Shukurullayevna Rakhimova — Deputy Mayor of Tashkent City for youth policy, social development, and spiritual-enlightenment affairs
Obidjon Odilovich Muminov — Deputy Mayor of Tashkent City, Head of the Main Department of Housing and Communal Services
15:00–17:00
Dauletiyar Bakhtiyorovich Khudaybergenov — First Deputy Mayor of Tashkent City for finance, economy, and poverty reduction issues, Head of the Main Department of Economy and Finance of Tashkent City